Harcerstwo w Bristolu

Witryna Hufców „Pomorze" i „Szczecin"

Konkurs Piłki Noznej – Hufiec Szczecin

W dniu 21ego października Harcerze,Wędrownicy i Zuchy z Hufca Szczecin zebrali się żeby wziąć udział w turnieju piłki nożnej.Drużyny 4DH Bristol, 19DH Slough, 32DH Amersham, 12DH Swindon Rywalizowali razem ze sobą i świetnie się bawili.
Gratuluje wszystkim drużyną zwłaszcza 23DH Slough za wygranie prawie wszystkich meczy :). Oczywiście gratuluje Druhom Patryk Milarski i Stefan Wróbel za byciem Królami szczelców.
Najpierw była msza, na której harcerze modlili się i prosili pana Boga żeby im pomógł szczelić dużo goli. To był mój pierwszy turniej piłkarski, ale za to bardzo mi się podobał. Bardzo dobrze się bawiłem, ale niestety Nie szczęliłem żadnego gola, jakoś się tak zdążyło, że z każdą drużyną, którą graliśmy to ta drużyna była bardzo dobra i wiedziała jak grać i przez to gra była bardziej ekscytująca. Najbardziej podobał mi się mecz Komenda przeciwko Wędrownicy. Bardzo profesjonalnie wszyscy grali. Moim zdaniem Druh Maurycy powinien grać w reprezentacji Polski jako bramkarz. Turniej bardzo mi się podobał i Nie mogę się doczekać następnego.
Czuwaj!
Druh Michał Grabowiecki, Ćwik

Wyniki turnieju

Zuchy
1. Slough
2. Bristol B
3. Swindon
Mistrz Strzelców – Mateusz Rabenda z Bristolu

Harcerze
1. Slough A
2. Bristol i Slough B
Mistrz Strzelców – Stefek Wrobel z Slough

Wędrownicy
1. Slough A
2. Slough B
3. Swindon
Mistrz Strzelców – Patryk Milarski z Slough

      

Informacja

This entry was posted on 31 października, 2012 by in 4DH, Świstaki.

Archiwum