Harcerstwo w Bristolu

Witryna Hufców „Pomorze" i „Szczecin"

Dzień Patrona Integracyjnej Szkoły Sobotniej im. Gen. W. Andersa w Bristolu

Jak i wszystkie dzieci i młodzierzy w szkole, nasze zuchy “Krasnoludki” świetnie się popisali zachowaniem oraz pomysłami i ich realizacji w ciekawej wystawie o Drugiej Wojnie Światowej, w dużej mierze koncentrując o wkład Polaków.

Zuchy przyszli na tą okazję w mundurkach i pełnili wartę przy portrecie Generała Władysława Andersa, patrona szkoły.  Na wystawę zaproszeni byli goście honorowe, żołnierze którzy walczyli pod dowódctwem Gen. Andersa oraz seniorzy którzy przeszli wywózki na Sybir, opowiadali o ich przeżyciach i podróży do Anglii.  Dzieci miały mnóstwo pytań i z wielkim interesem je zadawali gościom.  Mieli też okazje zobaczyć medale które przyniósł ze sobą Pan Wacław Domagała.

Reklamy

Information

This entry was posted on Marzec 7, 2013 by in Krasnoludki.
Reklamy

Archiwum