Harcerstwo w Bristolu

Witryna Hufców „Pomorze" i „Szczecin"

Nowa Bluza dla Harcerzy z 4DH

Z wielką radością informuje że w końcu zamawiamy bluzy dla harcerzy! Teraz możemy wyglądać jednolicie nie tylko w mundurach ale na każde harcerskie zajęcia!

Ponieważ KPH i fundusze Drużyny mogły zapłacić część kosztu. Bluza więc będzie kosztowała tylko £6.80 od osoby.

Serdecznie dziękujemy KPH za dotacje, bez niej koszt byłby o wiele większy.  Serdecznie dziękujemy też rodzicom którzy pomagają w KPH lub przy inicjatywach takich jak kolędowanie.  To wszystko pomaga nam zmniejszać koszty.

KPH ma dalej niewielu członków więc zachęcamy wszystkich do pomocy aby w przyszłości tańsze były nie tylko bluzy ale też koszt obozów, kolonii i innych zajęć. Każdy może w czymś pomóc, można być tylko członkiem lub można pomagać organizować zabawy itd. Mówiąc czysto po polsku „every little helps!” 🙂

Kontakt/Zgłoszenie do Pan Wojciech Rabenda, Prezes KPH: https://bristolharcerstwo.com/kph/kontakt/

Czuwaj!

Informacja

This entry was posted on 20 kwietnia, 2013 by in Uncategorized.

Archiwum