Harcerstwo w Bristolu

Witryna Hufców „Pomorze" i „Szczecin"

Bieg Na Stopnie

W dniu 14 grudnia Harcerze z 4DH Bristol i 32DH Swindon wspólnie przeżyli przygodę jaki dał im bieg na stopnie.

3 patrole brały udział w biegu. 1 patrol wywiadowców i 2 patrole młodzików. Bieg odbył się w przepięknym lesie w Bristolu o nazwie ‚Leight Woods’ gdzie harcerze szli szlakiem lin, żeby trafić do instruktorów. Jako jeden z instruktorów na jednych ze stacji czułem że Harcerze naprawdę się dobrze bawili i byli naprawde dobrze przygotowani. Całe szczęście bieg skączył się własnie kiedy zaczeło padać, Wszyscy bardzo głośno krzykneli CZUWAJ na zakączenie biegu. Potym harcerze i instruktozy z 32DH pojechali na stacje, żeby wziąść pociąg i wrocić spokojnie do domu.

Jedna z rzeczy co mi się bardzo podobało. Kazdy z uczestników wiedział jak się poprawnie zameldować i odmeldować.Co sprawiło że bieg nabrał dojrzałości i powagi.

Jestem Dumny że mogę być Drużynowym takich wspaniałych harcerzy i mam nadzieje że swoją wiedzą zabłysną na biwakach i obozach.

Czuwaj!!!
Michał Grabowiecki

Informacja

This entry was posted on 4 stycznia, 2014 by in 4DH.

Archiwum