Harcerstwo w Bristolu

Witryna Hufców „Pomorze" i „Szczecin"

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Bristol 09/06/2015

Moi Drodzy

W niedziele 07/06/2015 odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka, Koło Przyjaciół Harcerstwa miało przyjemność uczestniczyć w tej zabawie dla najmłodszych. W imieniu nas wszystkich chciałam bardzo serdecznie podziękować Wszystkim za pomoc w zorganizowaniu naszego stoiska, na którym mieliśmy pyszne ciastka z piekarni, wspaniałe ciasta zrobione przez naszych cudownych rodziców, było ognisko, harcerskie łózko zrobione przez Harcerzy, był również mały szałas zrobiony przez Zuchy, Harcerki i rodzice zajęli się malowaniem twarzy. Harcerze, Harcerki i Zuchy wystąpiły na scenie z dwiema piosenkami. To wszystko po to, aby zebrać fundusze na remont naszej stanicy i uwaga udało się zebrać £ 297.84. Jeszcze raz bardzo dziękuje za Waszą pomoc Harcerze, Harcerki, Zuchy i Wam Rodzicie i Opiekunowie za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu tak miłego dnia pełnego zabawy i uśmiechu.

Do zobaczenia na kolejnych zabawach Koła Przyjaciół Harcerstwa.

Czuwaj
Monika Resler-Isbaner
Prezes Koła Przyjaciół Harcerstwa (KPH)

 

Informacja

This entry was posted on 16 czerwca, 2015 by in Uncategorized.

Archiwum