Harcerstwo w Bristolu

Witryna Hufców „Pomorze" i „Szczecin"

Zbiórka funduszy na Stanicę w Bristolu

W drugi weekend stycznia, zgodnie ze zgodą Polskiej Misji Katolickiej i naszego lokalnego Proboszcza wszystkie jednostki skrzatów, zuchów, harcerek i harcerzy wzieły udział w zbiórce funduszy na Stanice St Briavels.  Druga zbiórka odbyła się też w zaprzyjaźnionym nam kościele Św Patryka gdzie była też odprawiona polska msza.

Apel 4

Była to wspaniała okazja aby pokazać się naszym Parafianom, którzy byli bardzo zainteresowani tym co robimy.  Ponieważ wielu Parafian nie zna Stanicy zorganizowaliśmy specjalną wystawę w sali przy kościele, rozdawaliśmy ulotki i pod koniec każdej mszy zaprezentowaliśmy fragmenty DVD o stanicy.  Dzieci, młodzież i instruktorzy mieli też okazję podzielenia się swoimi wspomnieniami i zachęcali Parafian do pomocy przy odnowie budynku i terenu Stanicy.

Razem zebraliśmy £881.18 co jest wspaniałym sukcesem dla nas wszystkich.  Dużo osób zapowiedziało też przyjazd na tegoroczny kolonijny i obozowy Dzień Gości 31wszego lipca.

Wszystkie skrzaty, zuchy, harcerki, harcerze i instruktorzy byli bardzo dumni że ta inicjatywa bedzie mogła pomóc Stanicy.

Teraz myślimy już o następnych pomysłach i planach na zbiórkę funduszy!!

Informacja

This entry was posted on 22 lutego, 2016 by in Uncategorized.

Archiwum